Захистіть своїх людей та об’єкти …

Захистіть своїх людей та об’єкти за допомогою “вибухозахищених” камер безпеки

«У багатьох галузях промисловості – від нафти та газу, до хімічних виробників та переробних підприємств – часто присутні легкозаймисті матеріали та гази. Для захисту людей та установок у цих потенційно небезпечних середовищах необхідне «вибухозахищене» обладнання, включаючи камери безпеки», – каже Джейсон Гао, старший менеджер з продуктів IP-камер Hikvision. 

 На місцях, де є горючі гази, хімікати, порошки або інші легкозаймисті матеріали, пожежа та вибухи становлять постійний ризик. Це означає, що компаніям, що працюють із легкозаймистими матеріалами, потрібно не лише забезпечити безпечну роботу працівників та використання належних захисних засобів. Вам також потрібно електричне та інше безпечне обладнання, яке ніколи не створює іскор або полум’я, які можуть призвести до набагато сильнішого вибуху. 

 

На жаль, у традиційних рішеннях безпеки – і камерах відеоспостереження зокрема – це неможливо. Пластиковий кожух на більшості виробів означає, що іскри та полум’я, спричинені коротким замиканням чи іншою несправністю пристрою, можуть швидко контактувати з атмосферою або обладнанням, що знаходиться поруч. 

 

Незважаючи на те, що Ви не можете контролювати наявність легкозаймистих газів або матеріалів у своєму середовищі, Ви можете керувати джерелом горіння за допомогою «вибухозахищеного» охоронного обладнання, включаючи камери. Такі камери не обов’язково здатні пережити вибух чи сильну пожежу, але вони можуть гарантувати, що жодна іскра або полум’я, що виникають у самому пристрої, не можуть завдати більшої шкоди, запалюючи гази в навколишньому середовищі, а також присутні поруч легкозаймисті матеріали чи інше обладнання. 

Видалите джерело горіння з рівняння, щоб мінімізувати ризики пожежі та вибуху.

Основні характеристики „вибухозахищених” камер безпеки

Щоб іскри або полум’я, що виникають у пристрої, ніколи не спричиняли пожежу чи вибух, камери та інші захисні пристрої потрібно «гартувати» певними способами. До них належать: 

1) Використання вибухобезпечних матеріалів для зовнішньої оболонки виробу

 

Провідні вибухозахищені камери використовують “вибухозахищені” матеріали, щоб гарантувати, що іскри та полум’я не запалюють ні атмосферу, ні обладнання поблизу. Зазвичай це означає, що пристрій повністю покритий додатковим шаром з нержавіючої сталі – часто товщиною до 3,5 міліметрів. Використовуючи таку товщину сталі, виробники можуть переконатися, що їх пристрої витримують тиск до 1,5 разів більший, ніж виявлений в основі вибуху. 

2) Включення вибухобезпечних принципів проєктування та конструкцій 

 

Застосовуючи циліндричну вогнезахисну конструкцію з’єднання всередині корпусу з нержавіючої сталі, внутрішній вибухонебезпечний газ може направлятися до трубопроводу, щоб іскри та полум’я ніколи не контактували з навколишнім середовищем. Іншими словами, пожежа, яка починається всередині камери з електричних або інших причин, не може пройти через корпус, гарантуючи, що вогонь ніколи не поширюється від камери на інше обладнання або інші ділянки.

Дізнайтеся, як із вибухозахищеними камерами Hikvision

Якщо ви працюєте в небезпечному середовищі або працюєте з потенційно небезпечними або легкозаймистими матеріалами, наші вибухозахищені камери можуть допомогти вам підвищити ваше здоров’я та безпеку та мінімізувати ризик пожеж та вибухів. 

 

Завдяки надзвичайно товстому зовнішньому кожуху з нержавіючої сталі наші вибухозахищені камери запобігають іскр та полум’я, що спричиняють вибух або пожежу. Як додаткову перевагу ми вбудували в камери технологію штучного інтелекту, яка допоможе вам розпізнати потенційно небезпечні робочі практики чи поведінку – наприклад, неправильне використання касок – і негайно справити тривожні сигнали для команди безпеки, якщо люди або активи знаходяться під загрозою.

У наш асортимент вибухозахищених камер входять кульові камери та купольні камери із вбудованою технологією Hikvision DarkFighter для чудової якості зображення в умовах недостатнього освітлення. Камери також пропонують наскрізне шифрування відеоданих із стандартними антикорозійними можливостями та захистом від блискавки. 

 

 

Сертифікати «вибухозахищених» Hikvision 

Наші спеціально розроблені вибухозахищені камери отримали довгий перелік акредитацій та сертифікацій як для вибухів, спричинених газами, так і вибухів, спричинених легкозаймистим пилом та іншими елементами. Зокрема, наша продукція сертифікована до ATEX , IECEx, та галузеві стандарти UL 60079, які гарантують, що їх можна використовувати в найбільш небезпечних зонах, до яких застосовуються суворі вимоги. Зокрема, IECEx – це широко визнана система сертифікації, що експлуатується Міжнародною електротехнічною комісією (IEC) для доступу на міжнародні ринки, тоді як Директива ATEX застосовується в Європейському Союзі для обладнання, призначеного для використання в потенційно вибухонебезпечній атмосфері. UL 60079, виданий Underwriters Laboratories, є випробувальним стандартом, регульованим NEC 505, який використовується в Північній Америці для електричного обладнання у вибухонебезпечній атмосфері.