Запобігання пожежам на парковках стає …

Запобігання пожежам на парковках стає тепловим

Досягнення мобільності в поєднанні з проблемами навколишнього середовища призвели до швидкого розвитку електромобілів. Це означає збільшення зарядних станцій для електромобілів. Насправді, за підрахунками, кількість зарядних станцій у Європі за останні чотири роки зросла втричі.  Це регулюють норми, оскільки французький Закон про орієнтацію на мобільність 2019 року вимагає, щоб вони були присутні на кожній автостоянці. Однак додавання цих станцій також призводить до пожежної небезпеки, що змушує операторів автостоянок шукати рішення щодо запобігання пожежам. Теплова технологія може забезпечити ефективний та дієвий засіб проти цього ризику.

Попередження пожеж на стоянках розвивається

Ризик пожежі є одним із головних у списку проблем кожного оператора паркування. Це робить запобіжник пожежі бажаним запобіжним заходом, а досягнення теплових технологій означають, що тепер це доступний варіант. Наприклад, теплові камери за останні п’ять років подешевшали на третину.

Автомобільні стоянки мають високі “пожежні навантаження”’ – міру, яка обчислює потенційну важкість пожежі. Самі припарковані машини мають високий ризик, особливо при наявності нових видів палива. Оскільки транспортні засоби дуже щільно прилягають до жвавої автостоянки, пожежа може поширюватися швидше. Ще одним фактором, що відіграє роль, є зростання електромобілів та їх зарядних станцій.

Як і все електричне обладнання, що забезпечує велику потужність, елементи зарядної станції легко нагріваються. Насправді, як термінали, так і акумулятори електромобіля нагріваються під час зарядки, стаючи потенційним ризиком пожежі. З цієї причини оператори пропонують використовувати обладнання для моніторингу.

Введіть сертифіковану технологію запобігання пожежам

 

На допомогу може прийти теплова технологія, яка сповіщає про потенційну пожежу до  її загоряння. Термодатчики можуть виявляти аномальні показники температури, подаючи попередження, якщо вони перевищують заданий рівень. Це означає, що якщо в зарядній станції або електромобілі накопичується тепло, його можна буде зафіксувати та вжити заходів до того, як пожежа навіть почнеться. Саме це є функцією рішення для зарядки електромобілів Hikvision (EVCS).

Оскільки ставки настільки високі, а електрозарядні станції додають досить невідому змінну, спокій є ключовим. EVCS використовує теплові камери, сертифіковані CNPP для запобігання пожежам (англійською мовою – Національна комісія з професійної сертифікації). CNPP є незалежною сертифікацією третьої сторони з питань запобігання пожежам та визнана у всій Європі. Цей сертифікаційний знак свідчить про якість установок пожежної безпеки.

Рішення EVCS має ряд опцій, залежно від планування та вимог автостоянки.

По-перше,  термальна та оптична мережева баштова камера Bi-Spectrum здійснює   підготовку теплової лінзи на станції та оптичної лінзи на парковочному місці, що охоплює саму машину.

 

Другий варіант використовує  теплову та оптичну двокамерну мережеву камеру-кулю  , на цей раз забезпечуючи більш широке поле зору. Це означає, що для покриття автостоянки потрібно менше камер, оскільки одна камера робить більше. Таким чином, це більш економічно. Це також означає, що її можна використовувати для охорони більшої частини автостоянки, тим більше, що вона також може виявити присутність людей.

Обидва варіанти дозволяють водіям безпечно заряджати електромобілі. Вони можуть забезпечити спокій і оператору автостоянки, ефективно виявляючи підвищення температури.

 

Насправді вони забезпечують більш швидкий метод виявлення в порівнянні зі звичайними детекторами. Також є додатковий бонус – оскільки камера також має оптичний об’єктив, перевірка відео може запобігти помилковій тривозі. Кожна камера має географічне уподобання за рівнем та площею стоянки. Це означає, що при виявленні інциденту оператор може перевірити місце розташування, щоб побачити, що там відбувається.

Інший варіант для операторів автостоянок – встановити  термографічну кубову камеру  безпосередньо всередині зарядної станції. Це забезпечує всі переваги моніторингу температури з самого блоку. Камера може сповістити оператора безпосередньо про досягнення рівня температури. Це було б корисним варіантом у випадках, коли менше зарядних станцій або коли охорона території не потрібна. 

Пожежа є одним з наших найбільших страхів – приносячи з собою травми і навіть гірше. Вона також може завдати величезної шкоди та великих грошових витрат. Зростання електромобілів додало нового виміру зневажливому паркуванню автомобілів. Якщо з електромобілем щось може піти не так, це зазвичай трапляється під час зарядки. Сертифіковані рішенням EVCS камери надають більше уявлень про стан в місці зарядки, щоб перевірити температурний сигнал. Отож, оператори автостоянок можуть насолоджуватися перевагами ініціативи щодо електричних автомобілів, знаючи, що ризик пожежі управляється.