Завантажити Hikvision SADP

Завантажити безкоштовне програмне забезпечення для пошуку і активації пристроїв Hikvision для зручної і простої настройки.

1. Установка програми.

 Програму необхідно завантажити на жорсткий диск, а потім встановити на комп’ютер. Для правильної роботи SADP бажано встановити WinPcap. WinPcap-це популярний інструмент, що працює в середовищі Microsoft Windows, що дозволяє додаткам захоплювати і передавати мережеві пакети в обхід стека протоколів. Має такі додаткові функції, як фільтрацію пакетів на рівні ядра, движок статистики мережі і підтримку віддаленого захоплення пакетів.

WinPcap складається з драйвера, який розширює операційну систему, забезпечуючи їй підтримку низькорівневого доступу до мережі, і бібліотеки, яка безпосередньо використовується для низькорівневого доступу. Ця бібліотека також містить в собі Windows-версію широко відомого libpcap, API для ОС Unix.

Завдяки своєму набору функцій, WinPcap є движком для захоплення і фільтрації пакетів, на якому грунтуються багато комерційних, а також безкоштовні Мережеві інструменти, включаючи аналізатори протоколів, мережеві Монітори, системи виявлення мережевого вторгнення, генератори трафіку і утиліти тестування мережі. Інструмент містить в собі всю необхідну документацію, а також різні керівництва.

2. Пошук активних пристроїв.

Після запуску програми, SADP автоматично сканує локальну мережу в пошуках знову підключених пристроїв Hikvision, які потім відображаються в головному вікні програми. Список недавно підключених пристроїв, оновлюється кожні 15 сек, а список відключених пристроїв, оновлюється кожні 45 сек. Ви також можете вручну оновити список за допомогою кнопки “Refresh” для негайного оновлення інформації про наявні в мережі пристроях. У головному вікні програми відображається основна інформація про параметри мережі, таких як: тип пристрою, IP-адреса, порти, маска, MAC адреса, і т. д. Доступні також додаткові відомості, такі як версія прошивки, назва і серійний номер пристрою і інформація про активацію пристрою. Всі ці відомості по обраному пристрою можуть бути збережені після натискання на кнопку “Export” у файлі з розширенням .xls. За допомогою програми дуже просто, ви можете перейти до вікна входу в систему. При подвійному клацанні на обраному пристрої, відбувається автоматичне перенаправлення на його сторінку входу в систему через веб-браузер.

Завантажити:

ПЗ SADP