Жорсткий диск 2Тб Western Digital (145 МБ/с)

3,368 грн

Наявнiсть В наявностi
Артикул: 8000868 Категорії: ,

Жорсткі диски WD Purple™спеціально розроблені для цілодобової експлуатації в системах відеоспостереження високої чіткості. У накопичувачах для відеоспостереження WD Purple™реалізована унікальна технологія Western Digital AllFram™за допомогою якої ви зможете створити систему забезпечення безпеки, яка повністю відповідає потребам вашого бізнесу. Завдяки технології AllFrame диски WD Purple™покращують відеозапис і сприяють зниженню пикселизации зображення, кількості помилок і перебоїв в відео, які можуть виникати в системах відеоспостереження. Диски WD Purple розраховані на більш високі робочі навантаження, що дозволяє використовувати їх в системах, призначених для цілодобового відеоспостереження із застосуванням до 64 камер.

Особливості:

Кращі в галузі накопичувачі
Системи відеоспостереження, в яких ви можете бути впевнені. Western Digital – світовий лідер у виробництві жорстких дисків. Жорсткі диски WD Purple спеціально розроблені для роботи при високих температурах в системах цілодобового відеоспостереження, так що вони забезпечують надійне і якісне відтворення відео в найпотрібніший момент.

Ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame
У всіх жорстких дисках WD Purple використовується технологія AllFrame, яка покращує потокову передачу ATA. Застосування цієї технології дозволяє зменшити втрату кадрів, поліпшити відтворення і збільшити кількість дискових відсіків, підтримуваних мережевих відеореєстратором. Ви можете бути впевнені в тому, що ваша система відеоспостереження не застаріє довгі роки, адже диски WD Purple підтримують камери з роздільною здатністю UHD. У моделях WD Purple ємністю до 8 ТБ використовується технологія AllFrame 4K, яка дозволяє записувати високоякісне відео в системах, що використовують до 64 камер. У дисках WD Purple ємністю 10 ТБ і 12 ТБ використовується технологія AllFrame AI, яка не тільки дозволяє підтримувати до 64 камер для запису, але і додатково 32 потоку для підтримки аналітичної системи з технологією глибокого навчання.

Збільшення обсягу робочого навантаження
Диски WD Purple з технологією AllFrame 4K мають робоче навантаження до 180 ТБ в рік, що до трьох разів вище в порівнянні з жорсткими дисками для настільних комп’ютерів. Завдяки цьому диски WD Purple відповідають унікальним вимогам сучасних систем відеоспостереження на основі цифрових або мережевих відеореєстраторів. Диски WD Purple ємністю 10 ТБ і 12 ТБ з технологією AllFrame AI справляються з робочим навантаженням до 360 ТБ в рік, що дозволяє підтримувати аналітичну систему з технологією глибокого навчання і працювати з мережевими відеореєстраторами, що володіють можливостями штучного інтелекту.

Ніщо не вислизне від вашої уваги
Накопичувачі WD Purple оптимізовані для підтримки до 64 камер. Завдяки цим можливостям ви при необхідності зможете розширювати і оновлювати свою систему забезпечення безпеки в подальшому.

Розроблений для сучасних і майбутніх рішень для відеоспостереження
Диски WD Purple, які мають середній час напрацювання на відмову до 1,5 мільйона годин, розроблені спеціально для цілодобової експлуатації в популярних цифрових відеореєстраторів та мережевих відеореєстраторах систем відеоспостереження. Завдяки підтримці більш восьми відсіків і стійкості компонентів до окислення диски WD Purple забезпечують надійну експлуатацію в великомасштабних системах відеоспостереження в найскладніших умовах.

Перевірена в експлуатації велика ємність
Четверте покоління перевіреної на практиці технології HelioSeal™, Реалізованої вже більш ніж в 27 мільйонів проданих дисків, дозволяє виробляти заслуговують на довіру накопичувачі WD Purple високої ємності (8 ТБ, 10 ТБ і 12 ТБ), яка необхідна для систем відеоспостереження з дозволом 4K.

Сумісність з великою кількістю пристроїв. зручна інтеграція
Жорсткі диски WD Purple виробляються з урахуванням необхідності забезпечити їх сумісність з іншим обладнанням, так що ви зможете швидко і просто розширювати ємність своєї системи відеоспостереження. Завдяки підтримці найрізноманітніших кращих в галузі корпусів і мікросхем ви обов’язково підберете ту конфігурацію цифрового або мережевого відеореєстратора, яка стане ідеальною для вас.

Низький рівень споживання енергії. висока ефективність
Завдяки унікальній технології IntelliSeek™диски WD Purple здатні обчислювати оптимальну швидкість підведення головки. Це забезпечує низьке енергоспоживання і зводить до мінімуму шум і вібрацію.

Форм-фактор3,5 дюйма
Ємність2 Тб
Інтерфейс користувачаSATA 6 Гбіт/с
Швидкість обертання (об / хв)5400
Кеш-пам'ять64 МБ
Макс. швидкість тривалої передачі145 МБ/с
Споживана потужність4.4 Вт

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Жорсткий диск 2Тб Western Digital (145 МБ/с)”