Журнал “Безпека” 1 березня назвав …

 Журнал “Безпека” 1 березня назвав старшого директора з кібербезпеки Hikvision Чака Девіса одним із “Найвищих лідерів кібербезпеки 2021 року”. 

Нагорода відзначає керівників служб безпеки, які зробили і продовжують робити значний внесок у кібербезпеку у своїх організаціях та галузі в цілому.

 

У конкурсі на висунення кандидатур шукали “лідерів, які не лише зменшують ризик у своїх організаціях та розвивають професію кібербезпеки, але й інноваційні, прогресивні мислителі та лідери думок у галузі”.

 

Девіс, MSIA, CISSP-ISSAP, є висококваліфікованим та досвідченим фахівцем з кібербезпеки. Як старший директор з питань кібербезпеки Hikvision, він очолює міжнародні зусилля компанії з кібербезпеки в Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. 

 

Девіс прийшов до індустрії безпеки від IBM у 2017 році, і він зробив великий позитивний вплив на Hikvision, контролюючи досягнення компанією багатьох етапів і підвищуючи гру компанії з кібербезпеки до провідного статусу в галузі. Він також охоче ділиться своїми знаннями в галузі кібербезпеки з індустрією безпеки в цілому. Він сидить на кількох дошках, має численні сертифікати, є співавтором двох книг та автором кількох патентів. 

 

Філософія Девіса резюмується в його словах: «Компанії з фізичної безпеки повинні бути конкурентами на ринку, але вони повинні бути союзниками в кіберпросторі. Експерти з кібербезпеки у провідних ІТ-компаніях регулярно співпрацюють для захисту від атак кібербезпеки. Індустрія безпеки повинна робити те саме. Це шлях до зміцнення продуктів, політики та практики галузі безпеки. І це найкращий спосіб захистити наш бізнес та співробітників від загроз кібербезпеки “.

 

Hikvision рада, що журнал “Безпека” визнав Чак Девіса разом з іншими нагородженими “Кращими лідерами кібербезпеки 2021 року”.