Зниження частоти помилкових тривог …

Зниження частоти помилкових тривог у центрах прийому сигналізації

Завдяки швидкому розвитку IoT (інтернету речей) у будинках та на підприємствах, безпека стає однією з основних задач нової технологічної епохи. Власники дому та бізнесу тепер можуть дистанційно бачити, що відбувається у їхньому майні, за допомогою мобільного телефону. Але чи справді вони встигають це? А що станеться, якщо вони не готові мати справу з побаченим? Ось тут і з’являється Центр прийому сигналізації. Ринок ARC зростає, прогнозується, що професійні системи моніторингу в Європі зростуть з 16,5 мільйонів у 2019 році до 20,0 мільйонів у 2024 році. Але ці операції можуть досягти успіху лише за рахунок зменшення частоти помилкових тривог.

Знімаючи головний біль

Малий бізнес починає усвідомлювати цінність використання ARC, щоб дозволити їм повністю зняти головний біль безпеки. Вони можуть підписатись на передплату в компанії ARC і дозволити їм “взяти на себе рівень безпеки”. У деяких випадках це також може означати зменшення страхових внесків. Вони все ще можуть відчувати свій контроль, оскільки також можуть отримувати будь-які сповіщення через мобільний додаток.

Власники будинків традиційно більш обережні, турбуються про конфіденційність, але навіть вони починають сприймати переваги використання ARC – наприклад, коли вони їдуть у відпустку. Країни Західної Європи особливо просунулись у використанні ARC, і лідирує Північний регіон.

Зниження частоти помилкових тривог з 95% до мінімальних

Ключем до успішних операцій ARC є зниження частоти помилкових тривог. За даними IHS Markit, приблизно 90-95% тривог, повідомлених центральним станціям моніторингу, виявляються помилковими. Ці помилкові тривоги є цілком реальною проблемою для ARC. Реагування на них може коштувати дорого, і це може означати, що охоронців відправляють на трудомісткі “погоні за дикими гусями”. Оскільки витрати на робочу силу в галузі досить високі, це також впливає на нижчий рівень ARC.

Помилкові тривоги також розчаровують інших. Наприклад, міліція Франції більше не буде відвідувати інцидент, якщо сигнал тривоги не буде перевірено, з метою кращого управління своїми ресурсами. Деякі клієнти також “чорний список” ARC, які мають високі показники помилкових тривог, з тих же причин.

Розумні технології

 

Тут з’являється справді розумна технологія. Відеоперевірка сигналізації означає, що оператор ARC може перевірити ситуацію в місці безпосередньо через камери. Такі системи, як Hikvision AX PRO, плавно підключають зону сигналізації до супутньої камери. У цих системах часто використовуються камери PIR, які поєднують технологію датчиків і камер. Ця комбінація означає, що зображення надсилаються безпосередньо до ARC, і, отже, швидше.

Система AX PRO також використовує інші розумні функції для подальшого зниження частоти помилкових тривог. Наприклад, функція “Подвійний стукіт” надсилає попередження, лише якщо воно спрацьовує двічі за встановлений проміжок часу. Іншою функцією є “ Перехресна зона ” – де дві зони можуть бути пов’язані між собою, і попередження надсилається лише в тому випадку, якщо обидві спрацьовують одночасно.

Тут діють не лише видимі лінзи. Система також може використовувати пасивні інфрачервоні датчики для виявлення різниці температур тіла та мікрохвильові датчики для виявлення швидкості руху та напрямку.

Система також оснащена провідними технологіями підпису Hikvision. AcuSense відфільтровує традиційні “помилкові тривожні сигнали”, такі як тварини, листя і навіть дощ. ColorVu набуває чинності, щоб зробити зображення, надіслані на ARC, якісними, з повнокольоровими зображеннями, навіть у темних сценаріях. Це означає, що оператори можуть покладатися на них для точної перевірки.

Він також може бути додатково вдосконалений, якщо використовувати його в поєднанні з Hik-ProConnect, програмним забезпеченням, яке можна завантажити на мобільний пристрій для моніторингу конвергентної системи за допомогою таких пристроїв, як AX PRO. Це робить додавання пристроїв у систему швидким та простим налаштуванням. Це також дозволяє операторам ARC ставити на озброєння / роззброювати пристрої та здійснювати активний моніторинг стану системи – все віддалено. Кінцеві користувачі зберігають контроль – вони також можуть використовувати додаток для моніторингу своєї системи та давати дозвіл на доступ інших.

Максимізація ефективності

Використовуючи ці технології, ARC можуть максимізувати свою ефективність. Вони можуть точно бачити, що відбувається в цьому місці, коли спрацьовує сигналізація, завдяки тому, що датчики сигналізації та камери відеоспостереження сходяться – іншими словами, вони працюють разом.

Система також може надсилати зображення в мобільний додаток, коли спрацьовує. Це дає власникам будинків та підприємств повне знання про те, що відбувається. Звичайно, вони могли б здійснювати самоконтроль, але багато хто вирішив співпрацювати з ARC, тому вони отримують душевний спокій, що ситуація вирішується. Додаток також означає, що ARC може контактувати з власником, знаючи, що вони можуть бачити однакові зображення. Це може бути ще одним способом зменшення помилкових тривог – наприклад, на зображенні може бути зображена людина, якій довіряє власник.

Технологія AX PRO досить розумна, щоб її можна було легко конвертувати в інші системи. Вона має функцію “підключи і працюй” і чудово працює в інтеграції зі сторонніми постачальниками, такими як:Sentinel , Azursoft, Patriot System, Insocom, immix та SBN. Це робить її  дійсно корисною для установників, які хотіли б оновити існуючі системи новими функціоналами. AX PRO може використовувати сигнали від існуючих датчиків сигналізації, що робить оновлення простішим та дешевшим.

Очікування змінюються, коли IoT вживається у нашому повсякденному житті. Для того, щоб безпека через моніторингові центри була справді ефективною, критично важливим є зменшення кількості помилкових тривог. Використовуючи розумні, збіжні технології, такі як AX PRO Hikvision, ARC можуть значно зменшити кількість помилкових тривог, роблячи життя більш ефективним. У свою чергу, це також означає, що ARC можуть задовольнити очікування споживачів і по-справжньому дати їм спокій.